Diellza Kolgeci nudo ne Filmin e ri Shqipetar(VIDEO)


Diellza Kolgeci eshte nje prej femrave me joshese te ekranit dhe modes ne hapesiren shqiptare.
Bukuroshja nga Prishtina eshte kthyer ne ekranin e madh te kinemase pas 17 vitesh ne serine e dyte te filmit, “Dashuria e Bjeshkeve te Nemuna 2”. Diellza luan “Diellzen” nje vajze shqiptare, te njejtin rol ajo e ka luajtur edhe 17 vjet me pare.Shikoni pamjet teper te nxehta ku ajo shfaqet nudo ...


KLIKO ME POSHTE PER TE SHIKUAR VIDEON E PLOTE: