E turpshme cfare Gjesti Beri Tuna mbreme ne VideoFest(VIDEO)


Si cdo vit surprizat dhe marrezite nuk kane te ndalur ne Videofestin Muzikor kete radhe eshte kengetarja Tuna e cila me te vertete beri nje gjest teper te pavend dhe provokues per publikun si dhe ata qe e shohin nga shtepite ... Per me shume shikoni pamjet ne vazhdim

Per te pare videon e plote klikoni me Poshte ...